Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На «Кримському титані» скоротили зарплати

2 / 11 / 2015
Керівництво «Кримського титану» 1 листопада перевело більш ніж тисячу співробітників на неповний робочий день, через що їх заробітна плата скоротилася на третину, повідомляє Кримінформ з посиланням на співробітників заводу. 
 
«Із 2 листопада 2015 більш ніж одна тисяча співробітників заводу була переведені на 2/3 заробітної плати і відправлена додому, незважаючи на всі обіцянки адміністрації та профспілкового комітету не вдаватися до таких заходів … Так, для прикладу, апаратник цеху тепер буде отримувати не більше 6-7 тисяч рублів на місяць », — повідомили співробітники підприємства.

Також, за словами працівників, «зарплату на підприємстві продовжують систематично затримувати приблизно на 2 тижні». Що примітно, у скороченні зарплат звинувачують начальника цеху, який дотримується «вкрай українських націоналістичних поглядів» і підтримав торговельну блокаду. Нібито саме він ініціював введення неповного робочого дня. Крім того, через політичні переконання начальник цеху залишив працювати на повний робочий день і повний оклад тільки громадян України.

«У цеху завжди повинні залишатися чергові, які працюють повний день і отримують повний оклад. І на всі ці місця, яких небагато, начальник цеху залишив співробітників, які є громадянами України виключно з політичних міркувань», — скаржаться робочі.

Причиною зупинки цехів і скорочення зарплат насправді є блокада Криму. У сентбря активісти перекрили бетонними плитами залізницю, по якій на завод поступав ільменіт, без якого виробництво не може функціонувати. Запасів на складах на той момент було не більше, ніж на місяць.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини