Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На Крим зможуть мовити чотири українські радіостанції

6 / 10 / 2016

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголосила конкурс на чотири радіочастоти у Чонгарі, розраховані для мовлення на територію анексованого Криму. Про це на своїй сторінці у Facebook написав член Нацради Сергій Костинський. Зявки на участь у конкурсі приймаються з 10 листопада до 9 грудня поточного року.

«Ми порахували і отримали міжнародну координацію для чотирьох частот. Це означає, що ні у представників Туреччини, ні у Румунії не буде ніяких зауважень на нашу адресу, що не буде скарг на те, що ми створюємо перешкоди на їх території. Ми зможемо покрити впевненим мовленням північ Криму. Це одна з ключових артерій кримського півострова, люди матимуть можливість слухати в автомобілях українське радіо», – розповів Костинський виданню «Крим. Реалії».

У коментарі телеканалу АТR Сергій Костинський зазначив, що для трансляції радіостанцій необхідно дві вишки. Одну зведуть на Каланчаку за державні кошти, другу побудує на Чонгарі приватний підприємець. Вартість кожної кілька мільйонів гривень.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини