Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На Центральному ринку Сімферополя почали знесення торгівельних павільйонів

11 / 04 / 2017

Сьогодні, 11 квітня, влада Сімферополя почали знесення мікроринку на Козлова. Про це повідомляє інформаційне агентство «Кримінформ».

За інформацією інформаційного агентства, територію навколо мікроринку була обгороджена, оточена співробітниками поліції о 4:00.

Знесення торгових павільйонів здійснює більше десяти одиниць техніки.

«За великим рахунком, вже з 2015 року йде процедура демонтажу цих приміщень. Ряд з них були демонтовані самостійно. Всі власники були повідомлені, інформація поширювалася через ЗМІ. Переважна більшість людей про це знали. На Центральному ринку готове 500 вакантних місць. Переходьте, укладайте договір і торгуйте краще, ніж тут – за парканом, під охороною», – зазначив перший заступник голови адміністрації Сімферополя Олександр Овдієнко.

Однак, не всі реалізатори знали про знесення заздалегідь, багато з них дізналися про дії російської влади лише сьогодні вночі.

 «У нас більше, ніж на мільйон збитків. Ринкове керівництво нас не попередило. Очевидно, що місто ринкове керівництво попереджало, а дирекція ринку з нас ще вчора збирала гроші вперед за місяць. І тепер вони нам гроші не повернуть, а вивезти товар не дали», – розповіла одна з продавців Зінаїда Якимівна.

Підприємці не знали і про наявність місць на Центральному ринку міста, куди можна було переміщати свій бізнес.

«Нам взагалі ніхто слова не говорив. Ми до вчорашнього вечора нічого не знали. До останнього моменту наживалися на підприємцях, у яких швидкопсувний товар. Вчинили, як останні мерзотники. Моя подруга – власниця кіосків – із задоволенням би туди перейшла. Ми вже підшукували місце, тому що тут стало збитково», – уклала жінка.

Нагадаємо, 6 квітня, на Центральному ринку Сімферополя силовики влаштували масові затримання торговців.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини