Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На «Чонгарі» виявили громадянку України з «паспортом ДНР»

14 / 06 / 2017

На адмінмежі з Кримом прикордонники спільно із співробітниками Головного управління СБУ в АР Крим виявили громадянку України із «паспортом» так званої «донецької народної республіки» з гербом Російської федерації. Про це повідомляють на сайті Херсонської ОДА.

«Так, учора до контрольного пункту «Чонгар» прибула 52-річна громадянина України, яка слідувала на материкову Україну. Намагалася вона перетнути адмінмежу по так званому «паспорту ДНР», який і пред’явила інспектору під час проходження прикордонного контролю. Також правоохоронці встановили, що до Криму громадянка потрапила через недіючий пункт пропуску у Керчі», – йдеться в повідомленні.

На сайті ОДА повідомляють, що на правопорушницю склали адмінпротоколи за статтями 204-1 та 204-2 КупАП. Громадянку України передали співробітникам СБУ для проведення дій відповідно до законодавства.

Нагадаємо, 11 червня, на адмінкордоні з окупованим Кримом українські прикордонники виявили громадянку України, в речах якої виявили пігулки психотропної дії «Фенозепам», на які у неї не було рецепту.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини