Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На честь Дня Незалежності України «Кримський дім» проведе Open Air концерт

21 / 08 / 2020

Про це в ефірі Радіо Крим.Реаліі розповів директор «Кримського дому», режисер Ахтем Сеїтаблаєв.

Режисер анонсував дискусію з кримчанами — Ольгою Духнич і Павлом Казарін.

Open Air пройде на території Національного музею народної архітектури та побуту України «Пирогово» у Києві. У програмі концерту виступи українських та кримськотатарських артистів, дискусія, правозахисний майданчик і зона майстер-класів.

О 17:00 з офіційної частини організатори почнуть концертну програму Open Air. На сцені виступлять етно-ансамбль «Мусафір» і співачка Ленара Османова, ансамбль народного танцю «КИЇВ» та солісти вокальної групи «Ad libitum», вокально-хореографічний ансамбль Кримськотатарського культурного центру «Кримська сім’я», хореографічний колектив Кримського будинку «Кунеш». На завершення концерту звучатиме джазова музика від «Тріо Усеїна Бекірова».

Паралельно з 16:00 пройдуть майстер-класи з розпису хною, техніки малювання на воді — ебру, вишивки кримських татар і гончарного мистецтва за участю кераміста Рустема Скибі на і його студії. Гості зможуть навчиться готувати кримськотатарську кави, а також спробувати кримськотатарські страви.

Також буде діяти правозахисна галявина, під час якої пройде кампанія #PrisonersVoice, де кожен бажаючий зможе підписати листівку для в’язня Кремля.

Вхід на територію музею платний.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини