Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На адмінкордоні з Кримом прикордонники відбирають паспорти в українців

11 / 03 / 2016

Російські прикордонники відібрали у громадянки України паспорт з кримської пропискою на адмінграніце з окупованим півостровом. Про це повідомили в Держприкордонслужбі України.

Як зазначили у відомстві, український паспорт вилучили у жінки під час поїздки до окупованого Крим, вручивши натомість ксерокопію.

«Мотивували вони це тим, що жінка живе на материковій частині України, а прописку має кримську», — відзначили в Держприкордонслужбі.

Як заявили російські прикордонники окупованого Криму, жінка повинна була або зареєструватися за новим місцем, або замінити паспорт на російський. Співробітники Федеральної служби безпеки РФ вручили кримчанки постанову про накладення адміністративного штрафу.

У Держприкордонслужбі України повідомили про ще один подібний випадок.

Співробітники Федеральної служби безпеки РФ більше доби протримали на адміністративному кордоні жителя Львівської області, його український паспорт вилучили, а натомість вручили ксерокопію документа.

За інформацією відомства, співробітники ФСБ заявили українцеві «про адміністративне правопорушення».

«Тому йому довелося повертатися на материк 10 березня через контрольно-пропускний пункт «Каланчак», — йдеться в повідомленні.

Як розповів сам українець, російським прикордонникам не сподобалася категорія печатки на другій віковій фотокартці в паспорті.

В обох випадках прикордонники пропустили громадян України на материк.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини