Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На адмінкордоні з Кримом ФСБ затримала правозахисницю Ольгу Скрипник (ДОПОВНЕНО)

13 / 03 / 2017

ФСБ затримала в нейтральній зоні на пункті пропуску Каланчак правозахисників, представників Кримської правозахисної групи Crimean Human Rights Group Ольгу Скрипник та Володимира Чекригіна, про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Правозахисників затримали коли вони поїхали на адмінкордон з окупованим Кримом, щоб провести моніторинг пунктів пропуску з українського боку.

Деталі та обставини затримання з’ясовуються.

Факт затримання підтвердила член «Кримської правозахисної групи» Олена Лисенко, яка здійснювала моніторинг на сусідньому пункті пропуску «Чаплинка», повідомляє Громадське.

«Ольгу Скрипник та ще двох співробітників, в тому числі співробітника офісу омбудсмена України, затримали на Каланчаку в буферній зоні. Ми просто проводили моніторинг цих пунктів пропуску. Ми на сусідньому посту біли, на Чаплинці, і зараз туди їдемо, на Каланчак», – сказала Лисенко.

Олена Лисенко додала, що сумнівається в правомірності затримання в нейтральній зоні.

«В нейтральній зоні, за ідеєю, не мали затримувати. Точно, як це відбулося, ми не знаємо – тільки їдемо туди. Але зараз вони затримані і дають якісь покази, їх намагаються якось опитувати співробітники російського ФСБ», – уточнила вона.

Інша представниця «Кримської правозахисної групи» Ірина Сєдова уточнила, що після допиту у «вагончику» ФСБ на адмінкордоні, затриманих повезли вглиб Криму, зазначає Громадське.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини