Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На адмінкордоні почали працювати всі КПВВ

15 / 08 / 2016

Російські прикордонники повністю відновили роботу навпроти контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Чонгар», «Каланчак» і «Чаплинка», повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

“Станом на 8:00 ранку в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Чонгар» на виїзд з материкової частини України знаходилося близько 70 автомобілів, а на в’їзд — 40 автомобілів. На КПВВ «Чаплинка» і «Каланчак» очікують оформлення 40 і 10 транспортних засобів”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що люди, які виїжджали з півострова, більше доби не могли перетнути адміністративний кордон. Багатьом з них ставало погано, після прибуття в контрольні пункти українські прикордонники надавали необхідну медичну допомогу. Таких випадків зафіксовано не менше 7.

Також поблизу адмінкордону триває висока активність ВС РФ. Українські прикордонники бачили 4 польоти вертольотів Мі-8 і неодноразово фіксували пересування військової техніки поблизу російських позицій.

Нагадаємо, з 7 серпня рух на адміністративному кордоні з Кримом було обмежено. Народний депутат Антон Геращенко повідомив, що російські прикордонники призупиняли роботу пропускних пунктів для упіймання групи озброєних дезертирів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини