Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

МЗС заборонило видавати візи кримчанам на основі документів, в яких Крим визнають російським

5 / 07 / 2016

МЗС обіцяло звернутися до зарубіжних країн на місцях і до їх посольств у Києві з тим, щоб вони були особливо уважними і не пропускали документи, у яких Крим визнано територією РФ. Такою була реакція міністерства на скандал навколо видачі візи ФРН мешканцю Криму на основі запрошення з Ганноверу, де Крим вказали «російським». Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Еміне Джеппар, перший заступник міністра інформаційної політики України.

Незмінною також є позиція Уряду ФРН, який визнає Крим частиною України

«У цій ситуації йдеться про технічну помилку. Вочевидь, неправильно подана інформація заявника була без додаткової перевірки прийнята до тексту заяви-зобов’язання. Відомство з питань іноземців вже підтвердило, що видасть нову, виправлену заяву-зобов’язання. А консульство ФРН, у свою чергу, буде уважніше перевіряти візові документи на предмет поваги до територіальної цілісності України», – повідомила Джеппар.

МЗС України зі своєї сторони обіцяло провести додаткову роз’яснювальну роботу серед консульств зарубіжних держав в Україні, щоб візові документи ретельно перевірялися на предмет поваги до територіальної цілісності України, і подібні випадки в майбутньому не повторювалися.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини