Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

МЗС України вимагає від РФ звільнити заарештованих кримських татар

14 / 10 / 2016

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв’язку з обшуками в будинках кримських татар 12 жовтня в окупованому Криму та арештом п’яти громадян України, кримськотатарських активістів Теймура і Узеіра Абдуллаєва, Айдера Саледінова, Еміля Джемадінова і Рустема Ісмаїлова. Відповідну заяву відомство опублікувало на своєму сайті.

У Міністерстві впевнені, що за аналогією з попередніми резонансними випадками, офіційною їх затримали через безпідставні звинувачення в терористичній діяльності.

“Переконані, що спроби держави-окупанта приховати власне свавілля і нехтування правами людини за ширмою “боротьби з тероризмом або екстремізмом” вже давно нікого не вводять в оману. Діючи такими методами, Росія власноруч насаджує терор на захопленій в результаті збройної агресії української території, сіє там страх і безправ’я, грубо порушує базові норми міжнародного права, демократичні права і свободи”, – заявили в МЗС.

МЗС вимагає звільнити п’ятьох заарештованих 13 жовтня кримських татар, а також інших громадян України, які утримуються в РФ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини