Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

МЗС України вимагає доступу до арештованих українців

12 / 08 / 2016

Міністерство закордонних справ України вимагає від Росії пустити спеціальну моніторингову місію ОБСЄ до окупованого Криму і Севастополя, а також до затриманих окупантами громадян України. Про це йдеться в заяві МЗС, опублікованій сьогодні.

“МЗС України звернувся до МЗС держави-окупанта з вимогою невідкладно надати безпечний і безперешкодний доступ СММ ОБСЄ в Україні в АР Крим та м. Севастополь, згідно з мандатом, наданим СММ, який в тому числі схвалила РФ, з метою надання об’єктивної оцінки ситуації на тимчасово контрольованій російськими окупаційними силами території”, — сказано в заяві.

Також МЗС України закликав терміново надати доступ представникам СММ ОБСЄ в Україні, Моніторинговій місії ООН з прав людини в Україні, Міжнародному Комітету Червоного Хреста в Україні та офісу уповноваженого Верховної Ради з прав людини до затриманих в результаті останньої російської провокації громадян України.

У той же час, за інформацією УП, представник України в гуманітарній підгрупі, перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко повідомляє, що “зараз наші консули б’ються за допуск до Панова”.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини