Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

МЗС України та Експертна мережа Кримської платформи підписали меморандум про співпрацю

18 / 11 / 2021

Міністерство закордонних справ України та Експертна мережа Кримської платформи підписали меморандум про співпрацю. У документі йдеться про проведення заходів, конференцій, семінарів та круглих столів, підтримку дослідницьких  проєктів незалежних аналітичних центрів і подальшого розвитку Кримської платформи.

Про це 18 листопада повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Вчора я підписав Меморандум про співпрацю Міністерства закордонних справ України та Експертної мережі Кримської платформи. З боку МЗС був я, а з боку експертної мережі – сім координаторів робочих груп. Документ визначає цілі та завдання спільної діяльності. МЗС буде підтримувати дослідницькі проєкти незалежних аналітичних центрів країн світу щодо Криму, сприяти в організації та спільному проведенню заходів…в рамках Кримської платформи», – повідомив Дмитро Кулеба.

Міністр також сказав, що роль експертного середовища є надзвичайно важливою «в архітектурі Кримської платформи». 

«Наступний крок, який ми плануємо зробити вже найближчим часом — це узгодження Плану спільних дій МЗС та Експертної мережі на 2022 рік», — повідомив голова МЗС України.

Нагадаємо, Експертна мережа Кримської платформи — це неурядове об’єднання понад 70 індивідуальних експертів, журналістів, організацій та наукових установ, які займаються аналітикою та моніторингом ситуації в Криму. Їхня мета — напрацювати фахові рекомендації для учасників Кримської платформи.

Як повідомляє МЗС України,  зараз на розгляді мережі перебуває понад 180 запитів на участь у її діяльності від іноземних експертів та організацій.

Докладніше про Експертну мережу Кримської платформи ви можете дізнатися у нашому матеріалі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини