Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

МЗС України протестує проти приєднання Криму до Південного федерального округу РФ

28 / 07 / 2016

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест Росії у зв’язку з приєднанням тимчасово окупованого Криму до Південного федерального округу Росії. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця на відкритті фотовиставки “Зниклі безвісти і загиблі за період окупації Криму Російською Федерацією”, коментуючи відповідний указ президента РФ, повідомляє “Українська правда”.

“МЗС висловлює рішучій протест Російській Федерації у зв’язку з ліквідацією так званого “Федерального округу Криму” і долучення його до Південного федерального округу”, – сказав він журналістам.

При цьому Кислиця не виключив поширення на Південний федеральний округ РФ санкцій західних держав, запроваджених у зв’язку з анексією Криму.

“Якщо хтось думає, що вкрадене можна перенести в іншу хату, і воно перестане бути вкраденим – це дуже помилкова політика. Більше того, той, хто буде приховувати у себе вкрадене, в даному випадку вкрали Крим, той стає поплічником крадіїв. Тут може статися так, що санкції, які діють безпосередньо на території Криму, серйозні партнери, міжнародні організації і країни можуть поширити і на той самий Південний федеральний округ”, – сказав Кислиця.

Нагадаємо, сьогодні Путін своїм указом приєднав окупований Крим до Південного федерального округу, таким чином ліквідувавши “Кримський федеральний округ”.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини