Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Миколу Семену нагородили премією імені Павла Шеремета

28 / 11 / 2016

Кримському журналісту Миколі Семені 28 листопада вручили премію імені Павла Шеремета, повідомляють Крим.Реаліі. Церемонія пройшла в рамках восьмої щорічної асамблеї Форуму громадянського суспільства Східного партнерства в Брюсселі.

Сам Семена не міг бути присутнім на врученні премії, оскільки йому заборонено виїзд з Кримського півострова, нагороду від його імені отримали головний редактор Радіо Свобода Ненад Пеїч і головний редактор проекту Крим.Реаліі Володимир Притула.

Від імені кримського журналіста Притула зачитав звернення Семени.

“У Криму зруйновано громадянське суспільство, кримчани повністю втратили свободу слова, зібрань. Найменший протест жорстоко переслідується, суди безпідставно виносять вироки за так званий екстремізм і тероризм”, – писав Семена в своєму зверненні.

За словами співголови керівного комітету Форуму громадянського суспільства Східного партнерства Кшиштоф Бобінскі, рішення про нагородження було прийнято “в знак визнання того, що він не побоявся ризикувати своєю свободою і безпекою, відстоюючи свободу слова в Криму”.

Нагадаємо, Миколу Семену, російська влада звинувачує в порушенні статті 280.1 Кримінального кодексу РФ (сепаратизм). У Семени проблеми зі здоров’ям, але йому не дають дозволу виїхати на материкову частину України для проведення операції.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини