Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Микола Полозов оскаржить переведення в статус свідка у «справі Умерова» В ЄСПЛ

21 / 03 / 2017

Микола Полозов не зможе захищати заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова, так як змушений виступити в ролі свідка у його справі. Повідомив адвокат в коментарі QirimInfo.

«Мене мабуть включать в список свідків. Вони даремно це зробили. Я розповім все: і як мене викрадали, і який тиск чинили», – розповів адвокат.

Полозов заявив, що він має намір оскаржити рішення підконтрольного Росії кримського суду і звернеться до Європейського суду з прав людини в зв’язку з переведенням його в статус свідка.

«Я чекаю, коли мені з Київського суду віддадуть копію Апеляційного, тоді можна буде подати касацію, і звернеться до Європейського суду. Плюс мною подана скарга на дії слідчого, вона ще не розглянута», – сказав Микола Полозов.

За інформацією адвоката, розслідування у «справі Умерова» завершено і в найближчі кілька днів має бути передано в прокуратуру.

«З урахуванням всіх обставин, думаю, це буде або умовний термін, або штраф. Якщо умовно – їм зручніше, тому що він повинен ходити щомісяця відзначатися і буде під контролем», – зазначив Полозов.

Раніше, 6 березня, в Слідчому комітеті РФ по Криму адвокат Микола Полозов вже давав пояснення в рамках дослідчої перевірки за фактом його допиту співробітниками ФСБ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини