Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

«Ми вперті та все одно сьогодні зібралися»: в Криму пройшла правозахисна конференція, що була зірвана напередодні через погрози силовиків окупантів

16 / 12 / 2019

Як пояснив у своєму виступі активіст кримськотатарського національного руху Наріман Джелял, захід мав відбутися на два дні раніше – в день захисту прав людини, однак у зв’язку «з тиском на власника приміщення, конференцію провести тоді не вдалося», – передає видання Крим. Реалії.

«Ми вперті та все одно зібралися сьогодні для того щоб говорити про ті порушення прав людини, які відбуваються на півострові», – зазначив Джелял.

У Міжнародний день захисту прав людини – 10 грудня, організатори ініціативи «Кримська ідея» не змогли провести першу з 2014 року правозахисну конференцію на півострові.

Як зазначила тоді адвокат Еміне Авамілєва, «подібна ситуація має вже тенденційний характер».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини