Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

МВС України порушило дві кримінальні справи через обшуки в Криму

2 / 11 / 2015
Міністерство внутрішніх справ України відкрило два кримінальних провадження за порушення прав громадян України у анексованому Криму, повідомляє прес-служба відомства. 
 
За фактом незаконного проникнення в житло батьків власника кримськотатарського телеканалу ATR Ленура Іслямова порушено кримінальну справу за ознаками правопорушення, передбаченого ч.2 ст.162 Кримінального кодексу України (порушення недоторканності житла).

Також розпочато досудове розслідування по кримінальному виробництву, відомості про яке внесені до ЕРДР за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 170 КК України (перешкоджання законній діяльності профспілок, політичних партій, громадських організацій). Українські правоохоронці відзначають, що подібними діями представники російської влади намагаються перешкодити «законній діяльності громадських організацій та їх органів, які виступають проти анексії Криму».

МВС України зазначає, що всі факти правопорушень стосовно громадян України, які живуть в АР Крим, документуються і вносяться до Єдиного реєстру досудових розслідувань і в особливу базу даних. Самі розслідування будуть проведені після припинення незаконної окупації Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини