Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

МВС Криму проводить перевірку щодо візиту Ірини Білик на півострів

20 / 08 / 2015

Звернення українських громадських працівників з вимогою до правоохоронців дати оцінку візиту української артистки Ірини Білик у анексований Росією Крим передано в МВС АРК, заявив 20 серпня на прес-конференції в Києві заступник прокурора АР Крим Назар Холодницький, повідомляють «Крим.Реаліі»

«Необхідно перевірити інформацію про вчинені нею правопорушення. Враховуючи, що розгляд подібних правопорушень належить до компетенції органів внутрішніх справ, ми вчора направили це звернення в новоорганізовану МВС АРК і взяли справу на контроль», – пояснив Холодницький. 

Він нагадав про існуючий порядок перетину адміністративного кордону з Кримом тільки в офіційних пунктах пропуску, передбачених законом України та про адміністративну відповідальність за порушення даних правил. 

Раніше глава громадської організації «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» Андрій Щекун направив у прокуратуру АРК звернення з вимогою дати оцінку діям співачки Ірини Білик, яка нещодавно відвідала анексувати Росією Крим і була помічена в компанії російських зірок естради. 

Про свій візит до Криму Білик написала в соціальних мережах після того, як російський співак Філіп Кіркоров виставив їх спільне фото з Ялти в Instagram, де проходив фестиваль «Дитяча Нова Хвиля». Це викликало масу обурень в соцмережах. Але українська співачка висловила подив з приводу критики на свою адресу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини