Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Мустафу Джемілєва нагородять Медаллю за дипломатичну службу з відвагою

24 / 11 / 2021

Лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва номінували на отримання Медалі «За дипломатичну службу з відвагою» від інтернет-видання «Дипломатія Ірландії — Європейський дипломат». Нагородження відбудеться у грудні 2021 року.

«Лідерство Мустафи Джемілєва серед кримськотатарського народу слугує символом єдності давнього корінного народу українського Кримського півострову – кримських татар. На визнання зусиль Мустафи Джемілєва, спрямованих на продовження адвокації за права людини та фундаментальні права кримськотатарського народу, та на відданість кримськотатарської спільноти, Медаль «За дипломатичну службу з відвагою» буде вручено пану Мустафі Джемілєву особисто», — йдеться у заяві.

Також, Почесну Медаль «За дипломатичну службу» буде вручено радниці з питань корінних народів у Постійному представництві України при ООН Айлі Бакаллі.

Видання «Дипломатія Ірландії — Європейський дипломат» вручає Медаль  «За дипломатичну службу» особам, які мають дипломатичний ранг, або тим, хто має виняткові заслуги у справі міжнародних відносин. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини