Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Муфтій Криму запропонував заборонити роботу інших ісламських організацій

3 / 06 / 2016

Муфтій Криму Еміралі Аблаєв 2 червня заявив про неможливість роботи на території Криму будь-яких інших ісламських структур, альтернативних Духовному управлінню мусульман Криму і Севастополя, повідомляє прес-служба Муфтіяту.

За його словами, діяльність інших організацій породжує розкол між мусульманами Криму. Кримського муфтія підтримав голова координаційного центру мусульман Північного Кавказу Ісмаїл Бердиєв.

«Цей шлях ми на Кавказі проходили давно. Під час перебування президентом Росії Бориса Єльцина ми неодноразово ставили перед ним питання і попереджали, однак сталося те, що сталося, ми пережили страшну війну. Тому ви повинні врахувати наш досвід», — сказав Бердиєв.

Раніше муфтій Криму хаджі Еміралі Аблаєв звернувся до членів Хадж-місії з пропозицією офіційно закріпити тільки за ДУМКСом організацію хаджу для кримчан. На думку муфтія, це «дозволить уникнути обману віруючих недобросовісними». Також ДУМКС виступило з ініціативою, щоб вся друкована продукція ісламського характеру в Криму була узгоджена з Муфтіятом.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини