Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Мрія на колесах: історія про те, як волонтери збирають гроші на авто для літніх людей зі сходу України

17 / 08 / 2016

Близько 20 літніх людей та інвалідів вивіз із Артемівська ще в 2015 році Олег Горбачов, керівник хоспісу,  на власній старенькій «Волзі». За цей час «Волга» вже встигла зламатися, але кілька десятків людей все ще проживають в Луганській області, оскільки немає можливості їх транспортувати звідти. Саме тому Агенція ООН у справах біженців в Україні і КримSOS започаткували кампанію на Спільнокошті, яка має на меті зібрати за допомогою доброчинців кошти на автобус марки Mercedes-Benz (модель 208D).

Чому саме автобус?

– підопічних хоспісу треба перевозити в лікарню, транспортувати лежачих стареньких;

– літні люди потребують організації дозвілля;

– необхідно постійно возити продукти харчування, одяг, взуття, засоби гігієни та іншу допомогу покинутим людям у прифронтову зону;

– інколи авто потрібно і для організації похорон.

Хоспіс «Допомога» – виключно волонтерська ініціатива, що опікується самотніми літніми людьми, більшість з яких є вимушеними переселенцями зі сходу України. Проект був започаткований ще в 1998 році в Луганській області. За роки існування його волонтери допомогли у різний спосіб близько 15 000 людям. Коли ж розпочалися бойові дії, хоспіс разом зі своїми підопічними виїхав на мирні території і розташувався в с. Перемога Броварського району Київської області.

Станом на 17 серпня проект підтримали 38 доброчинців, назбиравши разом 10 192 грн, що становить 10% від необхідної суми в 100 000 грн. Нагадуємо, що підтримати проект можна за посиланням.

Фото  @UNHCR/S.Pochechuev

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини