Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Мосміськсуд залишив в СІЗО «українського диверсанта» Панова

26 / 01 / 2017

Сьогодні, 26 січня, Московський міський суд відхилив апеляцію на продовження арешту українця Євгена Панова, обвинуваченого в Росії в підготовці диверсій в Криму, повідомляє РІА Новини.

«Рішення про продовження запобіжного заходу у відношенні громадянина України Євгена Панова залишити без зміни», – постановив суддя.

Адвокат Панова Ольга Дінзе заявила в суді, що слідство просувається вкрай повільно: «До теперішнього часу ніяких слідчих справ щодо мого підзахисного не проводиться. Слідство тільки продовжує термін розслідування».

Нагадаємо, раніше Мосміськсуд відхилив апеляцію на продовження арешту ще одного фігуранта «справи диверсантів» Андрія Захтея.

Євген Панов і Андрій захтів були затримані в Криму російськими силовиками на початку серпня 2016 року. Російські спецслужби заявляють, що вони належать до «групи диверсантів», яка нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова. Разом з ними були затримані ще як мінімум вісім осіб.

Панов і Захтей на даний момент утримуються в СІЗО Лефортово. Під час допитів співробітники ФСБ застосовували до них тортури.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини