Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

МОН пропонує школярам можливість здобути українську освіту дистанційно

1 / 09 / 2016

Для того, щоб зберегти в українській орбіті школярів окупованого Донбасу й анексованого Криму, їм потрібно дати кращу освіту за запропоновану «ДНР», «ЛНР» чи Росією. Цим дітям треба дати змогу отримати українські документи про освіту й навчатися далі в Україні. Про це виданню «Тиждень» розповів перший заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець.

За його словами, зараз міністерство пропонує створити систему дистанційного навчання для школярів з окупованих територій.

«Ми пропонуємо створити систему дистанційного навчання, що потрібна хлопцям та дівчатам не лише зі згаданих регіонів. Аби, пройшовши курси на платформі, куди є доступ через інтернет, вони могли приїхати до Києва чи іншого українського міста, щоб скласти іспити й державну підсумкову атестацію. Просто так прорватися на окуповані та анексовані території з чимось іншим ми не можемо», – розповів заступник міністра.

Крім того, зазначив Ковтунець, якщо вдасться реалізувати принаймні 60% задуманого в новій концепції освіти, українська школа стане кращою за російську.

«Ми маємо показати ліпші зразки, те, що з нашими вітчизняними дипломами можна легко поїхати навчатись і працювати в Європу, і цього не треба боятися. Так ми покажемо зразки нової, іншої України», – наголосив він.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини