Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Мобільний оператор Криму не зможе запуститись на обладнанні «Київстару»

29 / 09 / 2015

На обладнанні компанії «Київстар», яке залишилося після відходу оператора з Криму, мережу неможливо запустити технічно без згоди самої компанії і постачальника обладнання. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив президент «Київстару» Петро Чернишов.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що  так званий регіональний оператор мобільного зв’язку «Кримтелеком» не може розпочати роботу у зв’язку із тим, що компанія Ericsson відмовляється встановлювати на ньому оновлення.

За словами Чернишова, щоб інтегрувати комутатори оператора в іншу мережу і змусити працювати, необхідно отримати коди доступу у самого оператора або виробника обладнання. Крім того, для безперебійної роботи комутаторів потрібні оновлення програмного забезпечення на постійній основі.

«Незалежно від дії міжнародних санкцій наш партнер і постачальник обладнання Ericsson за умовами контракту без нашого дозволу не може нічого робити на нашому обладнанні», — пояснив він.

Нагадаємо, мобільний оператор «Кримтелеком» планував працювати на вкраденому  обладнанні компанії «Київстар», але не зміг запуститися через санкції.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини