Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Міжвідомча робоча група узгодила проекти реконструкції КПВВ «Каланчак» та «Чонгар»

14 / 07 / 2017

Вчора, 13 липня, на розгляд Міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву представили доопрацьовані проекти КПВВ «Каланчак» і «Чонгар». Про це повідомляють на сайті Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

«Під час зустрічі групи під керівництвом Степана Івановича Кубіва концепція, яку ми запропонували, була затверджена. Сума підтверджена. Наша задача – повністю пройти бюрократичний ланцюжок розробки розпорядження Кабінету Міністрів та вийти на фінансування», – сказав Перший заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі.

Відомство повідомляє, що проекти КПВВ надіслані до заінтересованих органів виконавчої влади на погодження. Після цього вони будуть винесені на розгляд відповідного урядового комітету.

Нагадаємо, українські прикордонники фіксують збільшення часу очікування та зменшення пасажиро-транспортного потоку  через дії російських прикордонників на адмінмежі з окупованим Кримом.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини