Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Між нами дівчатами: що робили минулої суботи та що буде далі

23 / 11 / 2016

Що цікавого було на минулій зустрічі?

12 листопада всі охочі  мали нагоду  створити новий образ на майстер-класі з макіяжу та зобразити себе в образі квітки на арт-терапії.

«Нам поставили задачу намалювати групу людей, які найбільше на нас вплинули. На словах я розповіла про форум-театр, проте намалювала інше. На моєму малюнку три квітки: я, сестра та мама. Мабуть, це більш актуальна для мене тема, ніж я спочатку озвучила», – поділилась Анна з Донецька, яка зараз мешкає в Києві.  

Жіночий клуб збирається кожної суботи. Участь в ньому безкоштовна. Усі наші лектори – волонтери.  Тож наша подяка майстрині з макіяжу Євгенії Фатєєвій та психологу Ользі Коробановій за професіоналізм та допомогу. 

 [gallery-15785]

Що далі?

Обирайте заходи у листопаді:

19 листопада, 12:00-14:00 –  тренінг «Втіль свою мрію в життя». Психолог-консультант, тренер Ірина Костенко проведе з учасниками практику з опрацюванням навичок для втілення в життя задумів та бажань. Цей тренінг адресований усім, хто цікавиться ефективністю та результативністю своїх дій, планів і мрій. І хоче навчитися максимально використовувати свій потенціал.

26 листопада, 13:00-14:30 – Інтерактивна лекція «Теорія поколінь». Досвідчений педагог Наталя Ніколенко розповість, чим відрізняється психологія та світосприйняття людей різного віку та як же нам порозумітись. Будемо разом шукати підтвердження теорії у прикладах з життя.

26 листопада, 14:40-16:00 – Майстер-клас: арт-розпис тканини. Вас, або у чоловіка чи дитини точно є стара футболочка. На занятті зможете зі звичайної зробити ексклюзивну річ, або спробувати розмалювати клаптик тканини (рекомендуємо все ж таки взяти футболочку). Малювати будемо спеціальними фарбами, що не змиваються після прання. Приклади дивіться тут.

Як зареєструватись?

З середи по п’ятницю відкривається реєстраційна форма, що публікуємо у групі клубу та на сторінці КримSOS. Якщо кількість охочих буде зібрана завчасно – ми закриємо форму до зазначеного часу.

Є пропозиції?

Надсилайте ідеї в листі на електронну скриньку anna@krymsos.com.  

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини