Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Mıqlar, Avdet, Veda, Qısmet: КримSOS влаштовує благодійний показ короткометражок про кримських татар 

18 / 08 / 2023

29 серпня 2023 року громадська організація КримSOS влаштовує благодійний показ короткометражних фільмів кримськотатарських режисерів та обговорення. Показ відбудеться у Squat 17b, Київ, вулиця Терещенківська, 17Б. Зібрані на заході кошти підуть на автівку для 116 ОМБр, які нині нищать ворога на Мелітопольському напрямку. 

На заході покажуть чотири короткометражки кримськотатарських режисерів Ернеса Сарихаліла та Абдули Абдулаєва: Veda (Прощання), Ikamet (прописка), Qısmet (доля) та Mıqlar (цвяхи).

Стрічка Mıqlar була створена у 2018 році, режисер фільму – кримський татарин Ернес Сарихаліл, продюсерка – Таміла Ташева, співзасновниця КримSOS та чинна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим. Mıqlar розповідає про одну подію із життя кримськотатарського хлопчика, яка метафорично змальовує життя всіх, хто змушений будувати його наново.

Короткометражна стрічка отримала нагороди національних та міжнародних кінофестивалів, зокрема нагороду «Найкращий фільм» на Westminster Film Festival у Великій Британії.

Ikamet, Veda та Qısmet були створені у 2023 році як перші частини тетралогії Imtian (іспит) кримськотатарських режисерів у співпраці з Кримською медіа платформою. Режисер Ikamet та Veda – Ернес Сарихаліл, а Qismet – Абдула Абдулаєв. Ці історії від кримських татар розповідають про нові виклики та реалії, з якими вони стикаються у сучасному світі.

Після показу на глядачів чекає обговорення та дискусія на тему сьогодення та майбутнього українського Криму. 

Дата та час проведення заходу: 21 серпня, 18:30
Місце проведення: Squat 17b, Київ, вулиця Терещенківська, 17Б
Організатор: громадська організація КримSOS за підтримки Кримської Медіа Платформи

Якщо ви не можете відвідати показ, але хочете долучитися до збору коштів на автівку для 116 ОМБр, можете надіслати їх на банку Monobank.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Анонси