Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Мін'юст РФ офіційно заборонив діяльність Меджлісу в Криму

19 / 04 / 2016

Меджліс кримськотатарського народу 18 квітня був внесений до реєстру Міністерства юстиції РФ організацій, чия діяльність була припинена через екстремістську діяльність. 

“Сьогодні до переліку громадських і релігійних об’єднань, діяльність яких припинена у зв’язку зі здійсненням ними екстремістської діяльності, включено громадське об’єднання “Меджліс кримськотатарського народу”, — йдеться у повідомленні прес-служби. 

Діяльність Меджлісу була припинена на вимогу російського прокурора Криму Наталії Поклонської 13 квітня. Скасувати рішення прокуратури і відновити роботу можна тільки за рішенням російського суду. 

Призупинення діяльності включає до себе заборону користуватися засобами масової інформації, проводити публічні заходи, брати участь у виборах і використовувати банківські вклади, крім як для сплати податків, платежів і штрафів. 

У даний час російський Верховний суд Криму розглядає позов Поклонської про визнання Меджлісу екстремістською організацією та остаточну заборону її діяльності в Росії. 

Призупинення діяльності Меджлісу фактично є забороною організації ще до рішення суду. Так, організації забороняється користуватися засобами масової інформації, проводити публічні заходи, брати участь у виборах і використовувати банківські вклади, крім як для сплати податків, платежів і штрафів. Детальніше про причини і наслідки «припинення» читайте тут.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини