Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Міняємо вірші на книжки!

19 / 02 / 2016

Пам’ятаєте, ми Вас нещодавно запрошували на концерт Ірми Вітовської і музичного гурту Shopping Hour? Сподіваємось, Ви насолодилися музичними акордами, але якщо і ні, то маємо для Вас сюрприз.

Чимало людей прийшли на концерт не з порожніми руками – вони принесли із собою дитячі книжки. До нас потрапила художня та розвиваюча література, розмальовки і т.д. для дітей різного віку, проте їхня кількість обмежена. Тому книжки отримають ті діти, котрі візьмуть участь у флешмобі #ГоворимоЧитаємо.

Правила дитячого флешмобу

  1. Попросіть дитину вивчити напам’ять улюблений україномовний вірш.
  2. Знімаєте на відео, як Ваша дитина читає україномовний вірш напам’ять.
  3. Викладаєте відео на свою сторінку у Facebook із хештегом #ГоворимоЧитаємо або надсилаєте на пошту help@krymsos.com з темою листа #ГоворимоЧитаємо або надсилаєте нам посилання на відео у повідомленні на сторінку КримSOS у Facebook.

Відео ми опублікуємо на сторінці КримSOS у Facebook. А з Вами представник КримSOS зв’яжеться особисто і домовиться щодо передачі книжки. Все просто, правда?

Увага! Книжки отримають ті діти, котрі надішлють відео першими. Флешмоб поширюється лише на дітей-переселенців зі східних областей України та Криму. Ми будемо зобов’язані відмовити у передачі книжок, якщо вірш буде прочитаний інакшою від української мовою.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини