Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Мінекономрозвитку РФ пропонує заощадити на Криму

1 / 06 / 2016

Міністерство економічного розвитку РФ пропонує заощадити 3,5 млрд рублів на федеральній цільовій програмі з розвитку Криму і міста Севастополя.

В опублікованому проекті постанови з програми розвитку пропонується перерозподілити 226,48 млн руб., призначених для будівництва транспортного переходу через Керченську протоку, на розселення житлових будинків у місті Керч, які потрапляють у зону будівництва даного транспортного переходу.

Також з ФЦП будуть виключені 300 млн рублів, передбачені в 2016 році на реконструкцію повітряного руху і радіотехнічне забезпечення польотів. Також виключаються витрати на банківський супровід при здійсненні будівельного контролю та технічного нагляду і витрати на «будівництво багатофункціонального мілкосидячого буксира-рятувальника 2,5-3 МВт».

Програма розвитку Криму передбачає інвестиції майже в 1 трлн рублів, які надійдуть з федерального бюджету РФ. На самодостатність і бездотаційність регіон повинен вийти не пізніше 2017 року.

Раніше голова Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв заявляв про проблеми в реалізації федеральної цільової програми з розвитку Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини