Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Мешканці під Севастополем побоюються будівництва нової траси через свої ділянки

8 / 06 / 2016

 

Мешканці села Верхньосадове під Севастополем стурбовані наміром російської влади побудувати федеральну трасу «Таврида», яка буде проходити через їхні сади і садиби, передають Крим.Реаліі.

Місцеві мешканці розповіли, що близько місяця тому на території села почали працювати геодезисти. Після наполегливих вимог селян фахівці розповіли, що ведуться роботи по проекту траси.

За інформацією мешканців, директор департаменту сільського господарства підконтрольного Кремлю уряду Севастополя Дмитро Чумаков і начальник Севприроднадзору Сергій Самойлов, що побували після цього в селі, повідомили, що при будівництві траси під розкорчування потрапляє близько 10 га плодових садів.

Мешканці не виключають, що з ними і їх майном вчинять «як в Сочі», тобто, дома знесуть, а людей виселять.

Обгрунтування необхідності будівництва траси російська влада не приводить.

Мешканці заявили, що мають намір створювати громадську раду з питання будівництва запланованої траси і протестувати проти її будівництва через їхні сади і садиби. Організаційне засідання планують провести в найближчу суботу.

Раніше повідомлялося про заплановане знесення будинку в Керчі у районі будівництва мосту в сусідню Росію. Поки мешканцям показали проект майбутнього можливого житла, будівництво нових будинків ще не почалося.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини