Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Мешканці окупованого Криму можуть записатися на вакцинацію від COVID-19, — МОЗ України

23 / 06 / 2021

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

На вакцинацію записують громадян, які належать до пріоритетних груп — перш за все, люди похилого віку (65 років і старше).

Запис відбувається за номером контакт-центру МОЗ з питань протидії COVID-19: 0 800 60 20 19.

«Під час розмови оператору необхідно повідомити, з якого ви населеного пункту (уточнивши, що зараз він тимчасово окупований), вказати ваші дані й обрати зручний пункт щеплення. Оператор здійснить запис на вакцинацію і надішле вам СМС-повідомлення з унікальним ідентифікатором, якщо у вас є український номер телефону, або лист на електронну пошту – в разі його відсутності. Цей ідентифікатор також передадуть до Держприкордонслужби України, щоб вас безперешкодно пропустили на підконтрольні уряду України території», – йдеться у поясненні Міністерства.

У МОЗ також зазначають, що громадяни, які бажають здійснити вакцинацію і мають унікальний ідентифікатор з підтвердженням запису на щеплення, не повинні проходити самоізоляцію чи обсервацію. 

Для запису на отримання другої дози вакцини необхідно буде знову зателефонувати до контакт-центру.

Вакцинація проводитиметься вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech у 10 пунктах щеплення на підконтрольних уряду України територіях Донецької, Луганської та Херсонської областей. Ці пункти розташовані поблизу контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

Їхній повний перелік можна переглянути тут.

Достовірну інформацію про вакцинацію від COVID-19 можна знайти на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Нагадуємо, з початку 2021 року на КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом та на лінії зіткнення на Донбасі працюють пункти безкоштовного експрес-тестуання на COVID-19.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини