Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Меняйло рекомендують розпустити уряд Севастополя

1 / 02 / 2016

Депутати законодавчих зборів Севастополя визнали роботу уряду міста незадовільною і рекомендували його розпустити. Відповідну постанову прийняв севастопольський парламент на черговій IV сесії, повідомляє прес-служба законодавчих зборів.

«Визнати діяльність уряду за період з квітня 2014 по грудень 2015 незадовільною. Рекомендувати губернатору міста Севастополя прийняти рішення про відставку уряду Севастополя», – йдеться в документі.

За словами офіційного представника губернатора Севастополя Кирила Москаленка, найближчим часом уряд Севастополя оприлюднить свою відповідь на дану постанову.

Нагадаємо, в п’ятницю спікер законодавчих зборів Олексій Чалий призначив на 1 лютого позачергове засідання парламенту, на якому депутати планували заслухати звіт губернатора Сергія Меняйло про роботу уряду з квітня 2014 по грудень 2015 року.

Меняйло офіційно відкликав з законодавчих зборів відповідний звіт . За його словами, причиною відкликання стало те, що депутати в різний час вимагали зовсім різні звіти про роботу уряду.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини