Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Меджліс зробив заяву у зв'язку з викраденням Ервіна Ібрагімова

26 / 05 / 2016

Меджліс кримськотатарського народу зробив офіційну заяву у зв’язку з викраденням Ервіна Ібрагімова. Про це повідомляє сайт QHA.

Зокрема, Меджліс закликав ЄС, Раду Європи, інші міжнародні організації, уряди держав-членів ООН до деокупації Криму реагувати на кожен скоєний на півострові окупаційною владою злочин.

«Викрадення Ервіна Ібрагімова, як і раніше інших співвітчизників, скоєно з метою подальшого залякування і приборкання кримськотатарського народу, створення психологічного тиску на всіх жителів півострова», — йдеться в заяві.

Також в Меджлісі нагадали, що здійснювані в окупованому Росією Криму злочини несумісні з міжнародним правом та відповідно до статті 7 Римського статуту кваліфікуються як злочини проти людяності.

«З березня 2014 року у тимчасово окупованому Росією Криму зафіксовано більше двох десятків випадків насильницького викрадення кримських татар, деякі з них згодом були знайдені мертвими зі слідами фізичних тортур. Жоден з цих злочинів не було належним чином розслідувано», — йдеться в заяві.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини