Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Медики підтвердили серйозні проблеми зі здоров'ям у Кабіра Мохаммада

23 / 08 / 2017

Медики підтвердили, що у громадянина України Кабіра Мохаммада серйозні проблеми зі здоров’ям. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Правозахисники повідомляють, що Мохаммаду провели медичний огляд в Сімферопольській лікарні, де йому призначили МРТ (Магнітно-резонансну томографію) і УЗД.

«За знімком видно наслідки інсульту, і повністю порушений кровообіг головного мозку, призначили ще додатково УЗД. Імовірно, будуть робити на цьому тижні», – розповіла правозахисникам дружина Кабіра Мохаммада Оксана Мохаммад.

Жінка додала, що її чоловікові ніякого лікування в медчастині СІЗО не проводять.

Нагадаємо, влітку минулого року житель Києва Мохаммад Кабір разом з родиною прямував до Криму. При перетині адмінкордону з окупованих півостровом його затримали російські прикордонники. Мохаммад вже більше 10 місяців утримується в СІЗО Сімферополя.

Влада Криму хоче екстрадувати його до Ірану, як нібито давно розшукуваного Інтерполом особливо небезпечного злочинця. Справа в тому, що ім’я та прізвище громадянина України частково співпали з розшукуваним іранською владою злочинцем. Тільки на підставі цього УФМС Криму розглядає питання екстрадиції Мохаммада в Іран. Там йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини