Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Медведєв: анексія Криму негативно позначилася на стані доріг півострова

26 / 07 / 2016

Відрив Криму від України негативно позначився на стані дорожнього господарства в Криму. Про це заявив російський прем’єр Дмитро Медведєв на нараді, присвяченій стану кримських автодоріг. Про це пишуть «События Крыма».

Як нагадав Медведєв, в результаті анексії було перервано залізничне сполучення між півостровом і материком, в результаті багаторазово збільшилося навантаження на дороги, тому що товари в Крим тепер доставляються автомобільним транспортом.

«Результат – плачевний стан більшості кримських трас, тоді як і пасажирські, і вантажні перевезення в останні два роки тільки збільшувалися, в тому числі через блокаду залізничного сполучення через Україну, що особливо відчувається в розпал туристичного сезону», – зазначив російський прем’єр.

За словами Медведєва, він отримує «масу звернень, листів і повідомлень в соціальних мережах» щодо незадовільного стану кримських доріг.

Нагадаємо, вчора прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв прибув до Севастополя, щоб провести в місті нараду щодо стану кримських доріг. На ремонт і будівництво доріг Криму уряд РФ виділив 5 мільярдів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини