Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Малеча в Києві познайомилась зі Святим Миколаєм

12 / 12 / 2016

Дітей та дорослих почастували чаєм з налисниками, покатали на санях та провели майстер-клас з виготовлення пряників.

Найкраще про програму та атмосферу розкажуть відгуки батьків:

«Моїй донечці племінник розповів, що Діда Мороза не існує та подарунки їй дарують батьки. Вона дуже засмутилась та спитала мене: «А Святий Миколай також не справжній?». Я порадила їй подивитись та самій зробити висновки. Після відвідування Слободи вона впевнено заявила, що Миколай СПРАВЖНІЙ», – розповіла Ірина Тіторенко з Донецька.

«У мене четверо дітей. Старшим дуже сподобалось те, що все було реалістичним, щирим та справжнім. Освітлювали приміщення свічками, на пічці робили чай, а Святий Миколай був справжнім козаком та грав на гуслях. Дуже вразив колорит місця. Мій чоловік почав з ностальгією згадувати Карпати. Ми встигли зробити пряники, заспівати пісень, нагодувати цапа та гусей тими ж пряниками, бо нічого іншого під рукою не було. Дуже весело провели час! Тільки трохи замерзли під кінець прогулянки», – ділиться Каміла Саадат з Криму.

«Візит до Святого Миколая сподобався не тільки дітям, а й батькам. Синочок хотів дізнатись, чи є у Святого Миколая онучка. Тепер він буде не тільки знати більше про це свято, а й мати реальне уявлення про образ Святого Миколая. Дякуємо, було чудово!», – написала відгук Катерина Минченко з Донецька.

 [gallery-15913]

 

Дякуємо адміністрації «Мамаєвої Слободи» за свято та батькам за фото. Окрема подяка нашій волонтерці Ірині Тіторенко за допомогу в організації. 

 

Для оперативного інформування про можливості для дітей і дорослих радимо підписатися на e-mail розсилку новин (на сайті КримSOS справа в розділі «Переселенці»), також стежте за анонсами в групі  Усі заходи_ # КримSOS.

Якщо у Вас є питання, пропозиції або бажання допомогти, телефонуйте на «гарячу лінію» КримSOS за телефонами (063) 073-16-19, (096) 684-88-47, (095) 031-53-97.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини