Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Лише після вироку: політв'язню Івану Яцкіну відмовляють у побаченні з сім'єю

26 / 04 / 2021

Про це QirimInfo повідомив адвокат в’язня Микола Полозов, який зустрівся зі своїм підзахисним під час засідання «Верховного суду» у справі Яцкіна 26 квітня.

Також політв’язень розповів своєму адвокатові про тиск на нього з боку адміністрації СІЗО Сімферополя.

«З якоїсь причини в СІЗО досі йому не передали медикаменти, які посилкою відправляли родичі. Тобто продуктову частину посилки йому видали ще 2 дні тому, а медикаменти, в тому числі препарати, які розріджують кров, які йому необхідні, досі не видали. Також він повідомив, що минулого тижня двічі в його камері проводили обшук. Знайшли там якусь мотузку. Після цього запрошували в оперативну частину. Там він заявив, що, звичайно ж, мотузка не його, і він не знає, звідки вона взялася. Я не виключаю, що це може бути провокація, щоб позначити його або як особу схильну до втечі, або до суїциду для застосування більш жорстких заходів контролю над ним», — сказав Микола Полозов.

Наступне засідання суду по справі Яцкіна призначене на 27 квітня.

Нагадаємо, кримчанина Івана Яцкіна затримали 16 жовтня 2019 року в окупованому Криму. Слідчі органи ФСБ звинувачують його у скоєнні злочину, передбаченого ст. 275 КК РФ (Державна зрада).

За версією слідства, Іван Яцкін вчинив державну зраду у формі шпигунства на користь Служби безпеки України.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини