Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Лише 207 кримчан поступили цього року до українських вишів

19 / 08 / 2015

У вищі навчальні заклади України в цьому році зарахований 761 житель Автономної Республіки Крим, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

«За даними єдиної державної електронної бази з питань освіти, станом на 18 серпня 2015 на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра у вищі навчальні заклади зараховані 761 житель Криму (за даними прописки)», — повідомляє відомство 19 серпня. Зокрема, за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, бакалавра на денну та заочну форму навчання до вищих навчальних закладів зараховано 207 жителів Криму, спеціаліста та магістра — 554.

За даними міністерства, за кошти державного бюджету навчатимуться 329 студентів з Криму.

Як повідомлялося, представники українських громадських організацій заявили про намір запропонувати абітурієнтам-кримчанам клопотати перед Міністерством освіти і науки України про надання пільг при розподілі бюджетних місць.

Раніше міністр освіти Сергій Квіт повідомив, що випускники шкіл з анексованого Росією Криму і окупованих територій Донбасу мають всі шанси вступити в українські вузи, але не всі з них встигли зареєструвати відповідні документи.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини