Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Луценко: Генпрокуратура РФ передала список кримських прокурорів, які «вийшли з громадянства»

30 / 09 / 2016

Генеральний прокурор України Юрій Луценко отримав від Генпрокуратури РФ відомості про 590 працівників прокуратур Криму, які нібито вийшли з українського громадянства Указом колишнього українського президента Віктора Януковича. Про це Юрій Луценко повідомив у Facebook в п’ятницю 30 вересня.

У листі російського відомства є копія Указу Януковича, який він видав, уже перебуваючи в російському Ростові-на-Дону в березні 2014 року.

«Вчора отримав листа від російської ГП. Дуже стурбовані нашим кримінальним переслідуванням за державну зраду прокурорів АР Крим. Доводять до мого відому, що у березні 2014 у Ростові-на-Дону Янукович підписав Указ про вихід з громадянства України 590 осіб прокурорського складу», — йдеться у повідомленні.

Завдяки офіційному листу російської Генпрокуратури українські слідчі «отримали незаперечний доказ провини 229 колишніх українських прокурорів, яким вже оголошено про підозру» і інформацію про ще 291 перебіжчика. У зв’язку з цим Луценко підписав подяку начальнику управління Генпрокуратури Росії Каминіну.

Нагадаємо, російська прокуратура відповіла на запит українських правозахисників у справі Ільмі Умерова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини