Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Лілія Гарбузюк – лауреат конкурсу «Благодійна Полтавщина – 2018»

13 / 04 / 2019

Лілія Гарбузюк – співзасновниця ініціативної групи «Полтава-Самодопомога». Це об’єднання переселенців, яке було створене у 2015 році. Діяльність ініціативної групи почалася з Facebook сторінки, на якій висвітлювали різні можливості для допомоги ВПО.

Лілія надає соціальний супровід для вразливих сімей переселенців, займається розповсюдженням гуманітарної допомоги та реалізує проекти «Соціальна пральня» та «Соціальний гардероб».

Соціальна пральня – ініціатива, завдяки якій надається допомога у пранні речей для соціально вразливих верств населення. У 2016 році ініціативна група отримала допомогу від ГО «КримСОС» і УВКБ ООН. Для діяльності ініціативної групи було закуплено пральну машину. Лілія реалізує проект на волонтерських засадах.

У рамках конкурсу «Благодійна Полтавщина – 2018», було відзначено проект «Соціальний гардероб». Наразі ініціатива  розповсюджує гуманітарну допомогу у вигляді вживаного одягу, що надається полтавськими благодійними організаціями та небайдужими полтавчанами. Гуманітарна допомога розповсюджується не тільки в Полтавській області. Речі можуть відправляти поштою. Цієї весни ініціативна група відправила гуманітарну допомогу для спільноти ромів м. Золотоноші Черкаської області.

ГО «КримСОС» та Агенство ООН у справах біженців з 2016 року підтримує діяльність ініціативної групи «Полтава-Самодопомога». Спільноті надається допомога у вигляді індивідуальних консультацій, та різних видів навчання.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини