Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Лікарні Криму не готові до опалювального сезону

23 / 09 / 2016

До майбутнього опалювального сезону не готова більшість поліклінік, санаторіїв і лікарень Криму. Про це на засіданні колегії «Міністерства» охорони здоров’я Криму повідомив російський «перший заступник міністра охорони здоров’я» Криму Олександр Слободяник, передають «Новости Крыма».

Зокрема, підготовлено 81,2% насосних станцій, 50% очисних споруд, 91,5% водопровідних мереж, 274 котли в різних медичних організаціях, що становить 84%.

«Є неприємні винятки, в повному обсязі готові санаторій імені Бурденка, протитуберкульозний санаторій Чехова, санаторій «Піонер», санаторій для дітей «Бригантина», санаторій «Веселка» та «Південнобережний», – зазначив Слободяник.

За його словами, не готовий ряд поліклінік і районних лікарень, в тому числі сакська, нижньогірська, красногвардійска і Кримська республіканська психіатрична лікарня.

Він додав, що на 19 вересня було надано тільки один паспорт готовності установи до проведення опалювального сезону Джанкойською центральною районною лікарнею.

«У всіх інших фактично немає нічого. Перед початком опалювального сезону, який повинен початися через три тижні, ця ситуація мене пригнічує. Резюмуючи, можу сказати, що все дуже погано на сьогоднішній день», – підсумував «перший заступник міністра».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини