Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Лідер опозиційної російської партії «ПАРНАС» заявив, що готовий повернути Крим

1 / 03 / 2016

Російський опозиційний політик Михайло Касьянов заявив, що його політична сила «ПАРНАС», в разі приходу до влади в Росії, готова повернути Крим Україні.

«Це було незаконно, це була анексія, що називається в міжнародному праві, тому законність повинна бути відновлена. Ми сядемо за стіл переговорів з обраним українським урядом, і будемо все це обговорювати. Я не бачу ніяких проблем для відкритого обговорення цих питань», – сказав Касьянов в інтерв’ю «Радіо Свобода».

На уточнююче питання, чи означає це, що в разі приходу його політичної сили до влади Касьянов готовий повернути Крим Україні, політик відповів «так».

За словами Касьянова, економічна ситуація в Росії, а також тиск Заходу змушують президента Володимира Путіна послабити тиск на опозицію на майбутніх виборах, і у демократичних партій з’являється шанс очолити країну.

Нагадаємо, вчора лідер російської партії «Яблуко» Емілія Слабунова в ефірі «Російської служби новин» заявила, що її політична сила зможе вирішити конфлікт з Україною, не віддаючи при цьому Крим і Севастополь. Однак пізніше вона сказала, що ЗМІ неправильно тлумачили її слова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини