Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ленур Іслямов про блокаду: «Будь-який українець може взяти участь у цій акції»

17 / 09 / 2015

Один з організаторів акції по торговій блокаді Криму власник телеканалу ATR Ленур Іслямов в коментарі QirimInfo повідомив, що знає про намір національно-визвольного руху «Правий сектор» приєднатися до акції. За його словами, будь-який українець має право взяти участь у блокаді, але необхідно дотримуватися певних вимог.

«Правий сектор дзвонив нам, і я їм дзвонив. Ми говорили про те, що будь-який українець може взяти участь в цій акції, тому ділити на лівий, правий сектор ми нікого не будемо. Інша справа, що є умова – тільки два прапори і єдина країна, тобто кримськотатарський і український прапори. Інших прапорів бути не може, і політичних вимог не повинно бути крім тих, які ми озвучували », – пояснив Іслямов.

Ключові вимоги організаторів адресовані Росії. Одне з головних: звільнення українських політв’язнів, починаючи з Надії Савченко і закінчуючи Мустафою Дегерменджі. Також активісти вимагають забезпечити доступ всіх іноземних та українських журналістів на півострів, припинити репресії проти кримськотатарського народу і дозволити в’їзд до Криму Мустафи Джемілєва, Рефату Чубарову і всім тим, кому зараз в’їзд заборонений.

Штаб підготовки акції розташований за адресою Седовцев, 22. За словами організатора, кожен день автобуси з учасниками акції відправляються звідти в Херсонську область.

Також Іслямов прокоментував чинний закон про вільну економічну зону “Крим”.

«Нам треба зупинити дію закону про ВЕЗ, і навіть не переписати, не переробити, а взагалі відкликати і визнати нелегітимним. Він псує нашу честь, наше обличчя, тому треба його відкликати. Або як мінімум зупинити до кращих часів, коли Крим повернеться до складу України», – сказав підприємець.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини