Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ленур Іслямов не виключає тиску на активи росіян в Україні

3 / 11 / 2015
Власник телеканалу ATR та співорганізатор блокади Криму Ленур Іслямов розповів, як буде реагувати на дії росіян у Криму, повідомляють Крим.Реаліі. За словами бізнесмена, він планує звернутися до міжнародних судів. 
 
«З приводу того, що, як кажуть, будуть віджимати у Іслямова, — є міжнародні інстанції, міжнародні суди, в яких ми будемо відстоювати свою правоту. Ті організації, які будуть якимось чином віджимати і брати собі у власність мої підприємства, я буду блокувати в міжнародних судах всі їх можливості працювати в Європі. Якщо будуть виставляти якісь позови, то нам вистачить можливості зробити так само. Заблокувати їхні гроші на західних рахунках», — сказав Іслямов.

Також організатор блокади не виключає тиску на російські активи, що знаходяться на території України.

«На материковій Україні є повно активів Російської Федерації, які залишилися нами «недолюбленими». Так що, якщо вони нас так «люблять» там, ми їх «полюбимо» тут, на материку теж. Нехай вони мені повірять», — заявив підприємець.

Нагадаємо, 2 листопада пройшли обшуки на ряді підприємств, що належать Ленуру Іслямову, у тому числі на транспортному підприємстві «СімСітіТранс» і в приміщеннях телеканалу ATR в Сімферополі. Російський глава Криму Сергій Аксьонов заявив, що у транспортної компанії «СімСітіТранс» імовірна зміна власника.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини