Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Легше сказати, чим я не займаюсь! – інтерв’ю з Радником з питань переселенців у Черкаському регіоні

24 / 12 / 2015

 – Ларисо, розкажіть будь-ласка, чим Ви займаєтесь, що входить до кола Ваших обов’язків?

 Легше сказати, чим я не займаюсь! Людям дуже складно відмовити у допомозі. Коли бачиш біль в очах літніх людей, сльози дітей, то дуже часто виходиш за межі своїх повноважень і намагаєшся вирішити проблему будь-якими доступними методами.

– Чому Ви вирішили взяти участь у проекті, що Вас мотивувало?

 Я консультую і займаюсь соціальним супроводом внутрішньо переміщених осіб з початку анексії Криму і неоголошеної війни на сході України. Знаю можливості кожного району, кожного міста Черкаської області. В першу чергу мене мотивує бажання допомогти переселенцям подолати нашу спільну біду.

 

– З якими проблемами до Вас найчастіше звертаються переселенці? Які нагальні проблеми потребують вирішення?

 Перш за все це питання постійного житла та роботи. Тимчасовим житлом в нашому регіоні забезпечені усі, хто звернувся по допомогу в координаційний штаб. Деякі самостійно орендують житло в містах, але часто це дороге задоволення, тому без роботи справитися дуже складно.

– Які складнощі спіткали Вас в роботі? Як Ви з ними справляєтесь?

 Значних складностей не було – просто іноді трапляються ситуації, на які ти не можеш вплинути. Тоді твоє «не можеш» мучитиме тебе, поки не знайдеш рішення. Те, що ми усі разом – волонтери, громадські організації, місцева влада – це надзвичайно чудово! Чесно кажучи, Раднику відмовити доволі складно.

– Розкажіть, будь-ласка, про випадок з Вашої роботи, який Вам запам’ятався найбільше

 В санаторії «Мошногор’є» у нас три місяці жили переселенці з Краматорська. Спочатку стосунки з ними у нас не складалися. Думаю, що саме моя постійна участь у їх житті дала якісь позитивні результати. Сім’я, яка виїжджала із санаторію останньою, передала мені букет квітів, перев’язаних жовто-блакитною стрічкою. Це мене розчулило до сліз.

З Радником міністра соціальної політики з питань ВПО в Черкаській області можна зв’язатися за телефоном: (097) 750 78 46 або написавши на пошту: L.khodakovska@krymsos.com.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини