Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Київська бієнале запрошує долучитись до культурних подій у рамках «Школи переміщених осіб»

29 / 10 / 2015

29 жовтня люди зі сходу та Криму  запрошуються до участі в семінарі Джаміла Камангера та Калле Хамм (Хельсінкі, Фінляндія) «Закликаючи Київ?».

«Закликаючи Київ?» досліджує значущі місця для переселенців зі східної України, які тепер живуть у Києві. Закликаючи їх поділитися своїми спогадами і значущими для них місцями в Києві, цей семінар допоможе жителям знову відвідати власне місто через сприйняття їх нових сусідів. Засновуючись на цих історіях і досвіді, художники Калле Хамм і Джаміл Камангер побудують тур кавколо Києва. Місця зі спогадами будуть відмічені дошками із історіями, написаними на них, а перехожі зможуть коментувати на місці, додаючи власні спогади.

«Закликаючи Київ?» є пам’яткою локальним процесам ідентифікації, що досліджує пам’ять власного досвіду. Вона занотовує місцеву нещодавну мікро-історію. Вона пропонує альтернативу «офіційному» способу написання історії, що досить часто відчужує власний досвід, даючи можливість поглянути на те, що хтось відчув на власному досвіді у цьому конкретному місці і його дуже специфічне значення.

Детальну інформація щодо події читайте тут.

Також 30 жовтня о 19:00 відбудеться також зустріч з Джамілем Каманджером та Калле Хаммом, на якій вони розкажуть про свої мистецькі проекти. Зокрема, вони зупиняться на інтервенціях в публічний простір, особливо тих, що були реалізовані в рамках Київської бієннале 2015.

Зустріч відбудеться в Центрі візуальної культури (вул. Глибочицька, 44). Із деталями заходу можна ознайомитись тут.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини