Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Куркчі: в Україні немає механізму регулювання в'їзду автомобілів з новими кримськими номерами

30 / 06 / 2016

В Україні відсутній механізм регулювання переміщення автомобілів з новими кримськими номерами російського зразка, заявив перший заступник українського міністра по окупованим територіям і внутрішньо переміщеним особам Юсуф Куркчі в ефірі Радіо Крим.Реаліі. На його думку, документ, що проходить узгодження в Кабміні, складний в реалізації. Постанова була подана в грудні минулого року і розглядається досі.

«Пропонується на контрольно-пропускних пунктах обладнати відділи на зразок МРЕВ, де будуть видаватися технічні паспорти та номера. За часом це буде дуже сильно затягуватися – для одного автомобіліста десь від 2 до 3 годин. Уявляєте, які там будуть черги і так далі», – сказав він.

Нагадаємо, 29 червня співробітники СБУ 29 затримали кримського автомобіліста при перетині адмінкордону з анексованим Кримом під час того, як він міняв українські автомобільні номери на російські, щоб в’їхати на територію окупованого півострова. В управлінні СБУ в Херсонській області підтвердили, що наявність двох комплектів номерних знаків розглядають як порушення українського законодавства.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини