Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS звітує про надання гуманітарної допомоги в березні

11 / 04 / 2016

У березні в київському, херсонському та львівському офісах КримSOS соціальні працівники змогли надати гуманітарну допомогу родинам зі сходу та Криму у вигляді одягу, дитячих товарів (підгузки, харчування), канцелярських товарів, ковдр, постільної білизни, побутової хімії та інших речей. Також ми відправили посилки з допомогою в с.Песочін (Харківська обл.), м. Сєвєродонецьк (Луганська обл.), м. Кремінна (Луганська обл.), смт Сергіївка (Одеська обл.), м. Артемівськ та м. Миколаївка (Донецька обл.), смт Бориня (Львівська обл.).

Більшість звернень переселенців були пов’язані з проханням допомогти в пошуку житла та роботи. Наразі актуальною залищається потреба в дитячих засобах гігієни, продуктах харчування, весняної та літнього одягу, взуття, медикаментів.

 

МИ ВДЯЧНІ

Команда КримSOS щиро дякує за постійну допомогу і підтримку компанії Cargill, Мальтійській службі допомоги, Армії Порятунку, Українській діаспорі в Словаччині.

 

Якщо Ви можете чимось допомогти, телефонуйте в офіс КримSOS за телефонами: Київ: (044) 364-37-28; Львів: (050) 381-14-89, (063) 975-55-43, (067) 474-56-08; Херсон: (0552) 390-290, (095) 277-53-55.

Нагадуємо, що надання гуманітарної допомоги є одним з напрямків роботи КримSOS. Прийом заявок на отримання допомоги здійснюється через онлайн-форми. За весь період існування організація отримала тисячі заявок, тому швидкість їх обробки займає, як правило, від трьох місяців. Зараз нові заявки приймаються тільки від новоприбулих сімей (тих, що переселилися менше 50 днів тому).

Зверніть увагу, що гуманітарна допомога в КримSOS надається вразливим категоріям сімей зі сходу і Криму і лише один раз:

  • сім’ям з трьома і більше дітьми;
  • особам з особливими потребами, інвалідністю або хронічними захворюваннями;
  • одиноким батькам;
  • неповнолітнім без супроводу та одиноким літнім людям;
  • людям, які терміново потребують медичної допомоги;
  • новоприбулим сім’ям / особам (протягом перших 50 днів після виїзду);
  • сім’ям / особам в критичному фінансовому становищі.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини