Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS випустила календар, який присвячено ув'язненим і викраденим в окупованому Криму

28 / 07 / 2020

За словами аналітика організації КримSOS Євгенія Ярошенко, якби на півострові окупаційною владою РФ дотримувалися основоположні стандарти в сфері прав людини, то ці люди залишилися б на волі.

«Мета цього календаря – нагадати українському суспільству, цивілізованому світу, що в Криму досі зникають люди, їхня доля досі невідома і що за гратами перебувають майже 100 людей в рамках політичного переслідування російською окупаційною  владою. Правозахисна спільнота робить все можливе для їхнього звільнення і повернення додому», — сказав Євгеній Ярошенко.

Ці календарі буде поширено серед громадських організацій, державних органів і дипломатичних представництв України.

Також ви можете скачати календар в форматі PDF тут

Кампанія «Find & Free» — це ініціатива, яка була запущена організацією КримSOS як реакція на випадки насильницьких зникнень людей в окупованому Криму. Поштовхом до старту цієї кампанії стало викрадення кримськотатарського активіста Ервіна Ібрагімова 24 травня 2016 року в Бахчисараї. Камери спостереження зафіксували момент злочину: Ервіна затягли в машину люди в формі співробітників ДПС і відвезли в невідомому напрямку. З моменту перших випадків насильницьких зникнень людей в Криму окупаційною владою РФ ефективного розслідування не проводилося.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини